معرفی شرکت انرژی کشور


کارخانه انرژی در ۲۶ خرداد ۱۳۴۸ تاسیس و در سال ۱۳۵۰ با هدف تولید محصولات گرمایش صنعتی شروع به فعالیت نمود .در سال ۱۳۵۴ با توجه به استقبال و تقاضای فزاینده بازار ، کارخانه به محل کنونی خود واقع در کیلومتر ۷جاده قم منتقل گردید. دامنه تولیدات این شرکت تا سال ۱۳۶۸، شامل : بخاری کارگاهی ، آبگرمکن و هیتر نفتی می باشد .

شرکت انرژی بدون شک یکی از خوشنام ترین تولید کنندگان تجهیزات گرمایشی در ایران می باشد. (از شناخته شده‌ ترین این محصولات می توان به هیترهای انرژی مدل ۶۲۵ و ۶۴۰ اشاره نمود.) این شرکت در خرداد سال ۱۳۴۸ تأسیس شد و تا سال ۱۳۶۸ در تولید بخاری کارگاهی، هیتر نفتی، کوره هوای گرم گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز به یکی از شناخته شده ترین برندها در کشور تبدیل گردید. شرکت انرژی با تولید انواع بخاری کارگاهی، هیتر و کوره هوای گرم سهم عمده ای از تولیدات این بازار را در ایران به خود اختصاص داده است.

محصولات شرکت انرژی از ۱۲ ماه گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده برخوردارند که با توجه به گستردگی خدمات بعد از فروش این شرکت در سراسر کشور، استفاده از این سرویس ها برای تمامی مصرف کنندگان میسر میباشد.

 به طور کلی هیتر و کوره هوای گرم که از نظر عملکرد به انواع فن دار، بدون فن و تابشی تقسیم می شوند، از نظر نحوه قرارگیری یا نصب نیز در سه گروه هیتر و کوره هوای گرم ایستاده، کابینتی و هیتر های تابشی قرار می گیرند که هیترها و کوره هوای گرم ایستاده و کابینتی از نظر عملکرد تفاوت چندانی با هم ندارند و حتی می توان گفت که از لحاظ نحوه عملکرد بسیار شبیه یکدیگر عمل می کنند. تفاوت اصلی آنها در ظاهر و نحوه نصب آنها می باشد؛ اما هیترهای تابشی که برمبنای گرمایش تابشی عمل می کنند، محل نصب آنها در زیر سقف سازه های بزرگ و یا فضاهای باز می باشد.

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت انرژی در آذربایجان مستقر تبریز مفتخر است تضمین بهترین خرید و خدمات را برای مشتریان هیتر و کولرهای انرژی فراهم آورد.

جهت ارتباط با مدیریت نمایندگی کافیست با شماره تماس ۰۴۱۳۵۲۶۵۴۴۲ و یا ۰۹۱۴۳۰۱۳۴۱۳ تماس حاصل نمایید

09143013413 & 04135265442

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *